Wszystko gotowe! W Twojej skrzynce wylądował już mail z linkiem do szkolenia “Przestań popełniać te 7 błędów i spraw, aby Twoi odbiorcy zaczęli od Ciebie kupować” ale w podziękowaniu za zainteresowanie i zaufanie mam dla Ciebie coś jeszcze

Minuty
Sekundy

Tylko w ciągu najbliższego kwadransa możesz zdobyć workbooka
w cenie 29 zł!

To specjalna oferta jednorazowa widoczna wyłącznie dla osób, które mi zaufały i zdecydowały się obejrzeć szkolenie “Przestań popełniać te 7 błędów i spraw, aby Twoi odbiorcy zaczęli od Ciebie kupować”. Gdy zamkniesz tę stronę lub upłynie 15 minut od jej otwarcia OFERTA PRZEPADNIE.

Tego workbooka możesz kupić wyłącznie w tej ofercie i to za bezcen – 29 zł – więcej płacisz za kawę i ciastko podczas wypadu do kawiarni! 

To narzędzie (tak, bo to narzędzie, które ułatwi Ci pracę, a nie e-book z suchą teorią!) stanowi świetne uzupełnienie szkolenia, które właśnie trafiło do Twojej skrzynki. W workbooku znajdziesz karty pracy i ćwiczenia, które pomogą Ci usystematyzować wiedzę zdobytą na szkoleniu oraz ułożyć konkretny plan działania! 

Możesz oglądać setki, a nawet tysiące bezpłatnych (i płatnych!) szkoleń, ale jeśli nie wdrażasz zdobywanej wiedzy w czyn i nie działasz od razu to tylko marnujesz swój czas. A przecież każda z nas ma go wiecznie za mało!

Ten zeszyt ćwiczeń nauczy Cię, jak skutecznie przeprowadzać odbiorców przez poszczególne etapy lejka sprzedażowego, dzięki skutecznym treściom dopasowanym do każdego z poziomów.

Moim celem jest nauczyć Cię tworzenia skutecznych sprzedażowo treści
w sposób przyjemny i intuicyjny. Wierzę, że dzięki przygotowanym przeze mnie opisom i ćwiczeniom tak właśnie się stanie. Co więcej, dzięki opracowanym według poznanych zasad treściom, przeprowadzisz odbiorcę przez proces sprzedażowy nie tylko skutecznie, ale też zgodnie z wartościami, jakie są bliskie Tobie i Twojej firmie

Zdecydowałam się!

29 zł