dochodowa firma

Twoja szansa na dochodowy biznes jest teraz

Zadowolonych kursantek
0 +
Materiałów szkoleniowych
0 +
Lat doświadczenia
0

Poznaj Dochodową firmę

Dochodowa firma to projekt Ewy Gadomskiej, do tworzenia którego zaprosiła grono ekspertek, które łączy przedsiębiorczość i fascynacja biznesem. Jedną z życiowych misji każdej mentorki jest dzielenie się swoją wiedzą z przedsiębiorcami, którzy chcą pracować na swoim i dobrze zarabiać.

Aktywność

Programy mentoringowe, szkolenia online, warsztaty i ebooki powstają z myślą o trzech głównych momentach w rozwoju Twojej firmy - kiedy zmieniasz pomysł w biznes, gdy czujesz, że to jest moment na wyskalowanie oraz gdy zaczynasz być szefem i budować firmę.

Wiedza

Każda ekspertka może pochwalić się doświadczeniem zawodowym adekwatnym do poruszanych tematów. Ciągłe kształcenie się i aktualizowanie wiedzy to dla wszystkich z nas podstawa do tworzenia jak najlepszych treści.

Misja

Naszą misją jest takie zadbanie o polskich przedsiębiorców, aby ułatwić im budowanie dochodowych biznesów. Sam pomysł na platformę powstawał w bestsellerowego programu mentoringowego DOCHODOWA FIRMA W 5 TYGODNI prowadzonego przez Ewę Gadomską, jako jego uzupełnienie i poszerzenie treściami, których przedsiębiorcy potrzebują na każdym etapie rozwoju biznesu.

Ewa Gadomska

Nauczę Cię prowadzić dochodowy biznes i pokażę, jak go rozwijać w zgodzie ze sobą. Wykorzystaj moją wiedzę i swój potencjał, żeby stworzyć firmę, która przyniesie Ci zyski i da poczucie niezależności finansowej. Znajdziesz tu wszystkie materiały, dzięki którym z łatwością zbudujesz dochodową firmę.

Joanna Dąbek

Specjalistka z zakresu zarządzania czasem i organizacji pracy, która uważa, że planowanie i rozwój osobisty mają służyć dobremu samopoczuciu. Pokazuje prostą drogę do lepszej organizacji czasu. Walczy z wyrzutami sumienia i celami ustalanymi pod normy społeczne.

Krystyna Kornas

Trenerka odporności psychicznej i umiejętności psychospołecznych, coach spełnienia zawodowego, z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym. Specjalizuje się w pracy z kobietami, które nie czują się spełnione w swoim życiu zawodowym – pomaga odnaleźć ścieżkę dającą poczucie sensu oraz satysfakcję zawodową i finansową.

Sprawdź nasze bestsellery

To dzięki tym produktom setki kobiet prowadzi dzisiaj biznesy, które pną się do góry. Sekret sukcesu każdego z tych produktów tkwi w naszym podejściu. Stawiamy na konkrety i dajemy Ci wiedzę wraz z rozwiązaniami, które od razu możesz wprowadzić do swojego biznesu.

Podczas naszego flagowego programu, przez 5 tygodni nauczysz się prowadzić dochodowy biznes od zera. Ten program jest dedykowany tym z Was, które jeszcze nie rozpoczęły przygody z biznesem oraz tym, które już działają, ale nie są zadowolone z wyników i chcą poukładać istniejące firmy na nowo lub przygotowują się do skalowania swojego biznesu.

od 499 zł

Chcesz sprzedawać więcej bez wysiłku, stresu i zarywania nocy? Na tym kursie nauczysz się sprzedawać przez partnerów, budując sieć opłacalnych kontaktów. Dowiesz się, jak dbać o relacje biznesowe i inicjować współprace, dzięki którym Twój biznes zarobi więcej i stanie się rozpoznawalny wśród nowych klientów.

Pracujesz od rana do nocy ale nie widzisz upragnionych efektów? To na tym kursie nauczysz się pracować wydajnie i przestaniesz marnować swój czas. Prowadzenie firmy stanie się dla Ciebie proste, efektywne, a Ty będziesz umiała ustalić swoje priorytety. Pomyśl, co mogłabyś zrobić, gdyby Twoja praca zajmowała o połowę mniej czasu i odpowiedz sobie czy warto?

Platforma Dochodowa firma

Dochodowa firma zaczęła się od programu mentoringowego, który trwał 5 tygodni. Sam program okazał się hitem, jednym z najlepszych produktów, które stworzyłam do tej pory. W trakcie trwania programu, rozmów z Wami i obserwowania różnych biznesów okazało się, że potrzeby małych przedsiębiorstw są większe. Tak właśnie powstała platforma, na której jesteś. To tutaj znajdziesz nie tylko wspomniany program mentoringowy, ale też wiele innych produktów, które wyzwolą Twój biznesowy potencjał.

Dochodowa firma zaczęła się od programu mentoringowego, który trwał 5 tygodni. Sam program okazał się hitem, jednym z najlepszych produktów, które stworzyłam do tej pory. W trakcie trwania programu, rozmów z Wami i obserwowania różnych biznesów okazało się, że potrzeby małych przedsiębiorstw są większe. Tak właśnie powstała platforma, na której jesteś. To tutaj znajdziesz nie tylko wspomniany program mentoringowy, ale też wiele innych produktów, które wyzwolą Twój biznesowy potencjał.

Dochodowa firma to platforma, gdzie w jednym miejscu znajdziesz mnóstwo edukacyjnych treści, które pomogą Ci prowadzić dochodowy biznes. Stawiamy na kursy, szkolenia, webinary i materiały elektroniczne. Regularnie organizujemy programy szkoleniowe takie jak: dochodowa firma, dochodowa firma skalowanie, mistrzyni sprzedaży usług i personal leadership.

Program dochodowa firma jest dla Ciebie, jeśli chcesz rozwinąć dobrze prosperujący biznes lub zmienić podejście do prowadzenia swojej obecnej firmy. To szkolenie dla osób, które chcą żeby ich biznes przynosił zyski, ale jeszcze nie wiedzą jak to zrobić i czują się zagubione na rynku. Podczas tego programu przez 5 tygodni pokażę Ci podstawy organizacji biznesu, sprzedaży i nauczę Cię, jak od pomysłu przejść do prowadzenia firmy, która przynosi satysfakcjonujące zyski.

Chcesz szybko zwiększyć sprzedaż, ale nie masz zbyt wiele czasu? Nauczę Cię współpracować z partnerami, dzięki którym nawiążesz relacje biznesowe i przeprowadzisz udane transakcje. To program dla Ciebie, jeśli zależy Ci żeby sprzedawać więcej bez wielkiego wysiłku. Chcę żebyś uwierzyła, że Twój potencjał sprzedażowy to również współpraca z partnerami, z którymi nauczę Cię przeprowadzać opłacalne współprace.

Pracujesz od rana do nocy ale nie widzisz upragnionych efektów? To na tym kursie nauczysz się pracować wydajnie i przestaniesz marnować swój czas. Prowadzenie firmy stanie się dla Ciebie proste, efektywne, a Ty będziesz umiała ustalić swoje priorytety. Zastanawiasz się czy taki kurs jest Ci w ogóle potrzebny? Pomyśl, co mogłabyś zrobić, gdyby Twoja praca zajmowała o połowę mniej czasu i odpowiedz sobie czy warto?

Ten kurs pomoże Ci zmienić myślenie o pieniądzach na lepsze i wypracować nowe sposoby na zarabianie. Żyjemy w społeczeństwie, gdzie pieniądze są wielkim tabu, czas zacząć rozmawiać o nich z pełną swobodą. Podczas kursu zmienisz swoje przekonania o pieniądzach, odkryjesz skąd biorą się Twoje problemy z pieniędzmi znajdziesz konkretne rozwiązania, dzięki którym poprawisz swoją sytuację finansową.

Na platformie dochodowa firma na bieżąco pojawiają się nowe materiały, które wspierają różne aspekty Twojego biznesu. Szkolenia, kursy, webinary i produkty elektroniczne są tworzone przez grono ekspertek, które znają się na tym co robią, a ich wiedza jest podparta zdobywanymi przez lata kompetencjami. Stworzyłam najlepszy zespół, który wprowadzi Cię w świat biznesu i da Ci szansę na sukces zawodowy, o jakim marzysz.

Przeczytaj opinie o Dochodowej firmie

Dołącz do newslettera