Program mentoringowy

Program afiliacyjny

Cześć!

Witam Cię w moim programie partnerskim. 
Zapraszam Cię do udziału w nim, ponieważ brałaś udział w programie mentoringowym Dochodowa Firma. Chcę Ci podziękować za polecenia, dzięki którym mogę docierać do jeszcze większej ilości osób chcących zbudować stabilny i dochodowy biznes.
Aby zacząć zarabiać wspólnie ze mną – zapoznaj się z instrukcją i wykonaj poniższe kroki.

O programie

Dziękuję Ci za chęć dołączenia do mojego programu afiliacyjnego. Zarobisz w nim 15% prowizji za każdym razem, gdy ktoś kupi cokolwiek z wykorzystaniem Twojego linku afiliacyjnego na stronie dochodowafirma.net

Możesz generować linki afiliacyjne do wszystkich produktów oprócz konsultacji i mentoringów i zarabiać na rekomendacjach, którymi i tak się dzielisz (za co jestem bardzo bardzo wdzięczna)

Ważne

Ewa Gadomska

dochodowafirma.net

Strateżka biznesu, marketerka, która na co dzień zajmuje się rozwojem firm. Specjalizuje się w tworzeniu modeli biznesowych, skalowaniu biznesów, a jej ulubionym segmentem rynku jest premium.

Instrukcja dołączenia do programu partnerskiego

  1. Wejdź na https://dochodowa.net/panel-partnerski/
  2. Zaloguj się, lub zarejestruj.

Jeżeli już jesteś zalogowana na stronie to pojawi Ci się komunikat o dołączeniu do programu.
Wystarczy, że klikniesz przycisk ”Become an affiliate” i gotowe!

Uzupełnij wszystkie dane do wypłaty Twojej prowizji od sprzedaży w zakładce Settings.

W zakładce Link generator wygeneruj linki do dowolnych produktów na www.dochodowafirma.net  (z wyłączeniem konsultacji i mentoringów), następnie kliknij w Copy URL przy Refferal URL i podziel się linkiem afiliacyjnym ze swoją społecznością. 

W zakładce Visits możesz monitorować ilość wizyt pochodzących z Twoich linków. 
W zakładce Commissions znajdziesz listę naliczonych prowizji.

Wypłaty prowizji możesz dokonać w dowolnym momencie, przechodząc do zakładki Payments

Gdy już będziesz miała na koncie naliczone pierwsze środki, pojawi się przycisk Request withdrawal, który umożliwi Ci wystawienie faktury na wskazaną kwotę. Po jego kliknięciu otworzy się okno, w którym będziesz mogła wpisać kwotę do wypłaty oraz znajdziesz tam moje dane do faktury. W tym samym oknie będziesz miała także miejsce na wgranie faktury. 

To wszystko! Faktura trafia do mnie, a cały proces wypłaty trwa kilka dni. W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań, napisz do mnie na: biuro@dochodowa.net.

Wszystkiego dochodowego!
Ewa