Sprzedaż bez sprzedaży?

Niemożliwe? A jednak. Wystarczy poznać właściwe narzędzia!

Masz świadomość, że Twoja sieć kontaktów determinuje Twoją wartość rynkową, ale nie wiesz jak zacząć ją budować? To szkolenie jest więc dla Ciebie idealne.
Pokaże Ci, krok po kroku, jak skutecznie budować swoją sieć kontaktów, która będzie nie tylko genialnym punktem wyjścia do łatwej sprzedaży, ale też do budowania rozpoznawalności branżowej.

W czasach nadchodzącego kryzysu potrzebujesz wiedzy i narzędzi, które nauczą Cię skutecznie sprzedawać. Po to stworzyłam ten kurs, by dać Ci wiedzę, dzięki której utrzymasz swój biznes i będziesz dobrze zarabiać. Zadbaj o to, by wyróżnić się na tle konkurencji i przekonać swoich obserwatorów do kupowania. Ten kurs ułatwi Ci to zadanie.

Dzięki temu programowi dowiesz się, jak pozyskać partnerów, a pisanie oferty już nigdy nie będzie Ci sprawiało problemu. Zaczniesz zarabiać na współpracy z partnerami, nabierzesz śmiałości w kontaktach biznesowych.
Miej nowe, korzystne źródło dochodu, które pozwoli Ci na stabilne zarobki.

 Moim celem jest nauczyć Cię tworzenia skutecznych sprzedażowo treści w sposób przyjemny i intuicyjny. Wierzę, że dzięki przygotowanym przeze mnie opisom i ćwiczeniom tak właśnie się stanie. Co więcej, dzięki opracowanym według poznanych zasad treściom, przeprowadzisz odbiorcę przez proces sprzedażowy nie tylko skutecznie, ale też zgodnie z wartościami, jakie są bliskie Tobie i Twojej firmie

Masz wierne grono obserwatorów w mediach społecznościowych? Dopiero budujesz zaangażowaną społeczność? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, ten pakiet pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes. To kompendium wiedzy o sprzedaży, które pokaże Ci jak działać, żeby każdy obserwator miał szansę stać się Twoim wiernym klientem.

 

Jeśli masz dość frustracji spowodowanej niskimi zyskami ze sprzedaży mimo rosnącej liczby obserwatorów marki, ten ebook jest dla Ciebie. Włożyłam wiele energii w to, by przekazać Ci moje wieloletnie doświadczenie sprzedażowe. To 85 stron sprzedażowych konkretów. Ebook da Ci gotowe rozwiązania, co zrobić, żeby obserwatorzy stali się klientami i zaczęli kupować Twoje usługi lub produkty, a potem z radością wracali po więcej.

Masz świetny produkt albo dostarczasz usług najwyższej jakości, ale wciąż brakuje Ci klientów? A może czujesz, że Twoje działania sprzedażowe są mało efektywne pomimo że poświęcasz na nie dużo czasu, energii i pieniędzy? Właśnie dla takich osób stworzyłam ten program. Skorzystaj z drogi na skróty jaką jest moje 17-letnie doświadczenie sprzedażowe. 

50 protipów to blisko 1,5 godziny konkretów, z których dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz, aby lepiej sprzedawać i komunikować się z potencjalnymi klientami, z klientami czy partnerami biznesowymi. Wiedza zawarta w przygotowanych materiałach, to przede wszystkim moje 16-letnie doświadczenie sprzedażowe przetestowane wielokrotnie, więc skuteczne. 

Z kursem zmienisz myślenie o pieniądzach na lepsze i wypracujesz nowe sposoby na zarabianie. Żyjemy w społeczeństwie, gdzie pieniądze są wielkim tabu, czas zacząć o nich rozmawiać. Podczas kursu zmienisz swoje przekonania o pieniądzach, odkryjesz skąd biorą się Twoje problemy z pieniędzmi znajdziesz konkretne rozwiązania, dzięki którym poprawisz swoją sytuację finansową.

Ile to kosztuje?

Użyj kodu rabatowego "SPRZEDAŻ" i ciesz się 30% rabatem na każdy produkt!

Kto prowadzi szkolenia?

prowadzacy_ewa

Ewa Gadomska

Mentorka marek. Jestem strateżką biznesu, autorką programu “Dochodowa firma” i marketerką, która na co dzień zajmuje się rozwojem firm. Specjalizuję się w tworzeniu modeli biznesowych i skalowaniu biznesów. Pierwszą firmę założyłam w wieku 19 lat i po kilku miesiącach miałam pewność, że praca na swoim to coś, co daje mi spełnienie. W ciągu kilku następnych lat odkryłam, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana i tak zaczęła się moja przygoda z różnymi branżami. Prowadziłam agencję reklamową, wspierałam marketingowo apteki, pracowałam z markami premium, projektowałam strategie dla marek osobistych i prowadziłam szkolenia biznesowe. Pomogłam już setkom kobiet wejść skutecznie na rynek i zawojować te branże, które były im bliskie. Wiem, że dzisiaj to Ciebie mogę przeprowadzić przez tę drogę!