ZAPISZ SIĘ NA 2 SZKOLENIA
ZA 0 ZŁOTYCH!

Wypełniają formularz zapisujesz się na oba szkolenia.

Dochodowe produkty cyfrowe
14 KWIETNIA, GODZ. 19:00

                                    Wypełnij formularz, aby odebrać dostęp do szkolenia

.

Jeśli:

 • miotasz się w działaniach i nie wiesz, na czym skoncentrować energię
 • chcesz zarabiać więcej, ale nie potrafisz wypracować dodatkowych źródeł dochodu 
 • nie wiesz, ile zarobisz w danym miesiącu
 • chcesz zarabiać stabilnie, powtarzalne pieniądze każdego miesiąca 
 • Twoim celem jest rozwój i wiesz, że osiągniesz to, co chcesz, tylko jeszcze nie wiesz jak
 • chcesz zacząć zarabiać na produktach cyfrowych, ale nie wiesz jak się za to zabrać (nie wiesz jak przekuć swoją wiedzę/doświadczenie na produkty, nie masz pomysłu na produkt, nie wiesz, jak zoptymalizować ofertę, aby pozwalała na lepszą monetyzację)
 • chcesz zautomatyzować zarabianie na produktach cyfrowych w 2024 roku, 
 • chcesz zacząć tworzyć produkty cyfrowe, które pokochają tłumy
 • chcesz zacząć zarabiać lub zwiększyć dochody ze sprzedaży  produktów cyfrowych
 • masz dość szkoleń, które mówią Ci co robić, a nie pokazują jak to zrobić
 

to koniecznie weź udział w szkoleniach!

Czego dowiesz się podczas szkolenia: Dochodowe produkty cyfrowe

 • dowiesz się jak stworzyć ofertę produktów cyfrowych, które pokochają tłumy
 • poznasz mój sposób komponowania takiego miksu produktów/usług, który da Ci przychody miesięczne, jakich oczekujesz
 • dowiesz się, jak czerpać informację na temat potrzeb od Twoich potencjalnych klientów
 • nauczysz się tworzyć logiczne połączenia między produktami, które będą ułatwiały sprzedaż
 • poznasz zasady nazywania produktów cyfrowych, ich odpowiedniego opisu oraz skutecznego planowania kampanii komunikacyjnej (w tym contentu, newsletterów wspierających sprzedaż i reklam)

Dlaczego warto wziąć udział?

Dlatego, że to będzie najbardziej efektywny czas w Twoim biznesowym życiu. Zero bzdurzenia i pitu pitu. Sprawdzisz, jak możesz poprawić płynność finansową oraz opracować taki model biznesowy i pomysłów produktowych, które pozwolą na generowanie źródeł dochodu z różnych miejsc.

Przekonam Cię, że nawet niewielkie zmiany przyniosą kosmiczne rezultaty. Bo głęboko wierzę, że 99% małych biznesów nie wykorzystuje nawet połowy swojego potencjału i chciałabym, żebyś Ty zaczął/zaczęła.

W jaki sposób wiedza zdobyta podczas szkoleń wpłynie na Twój biznes?

Udział w szkoleniu da Ci inne spojrzenie na Twoje zarobki. Dokładnie przeanalizujesz swój biznes i sprawdzisz, czy rzeczywiście zarabiasz tyle, ile chcesz. Jeśli nie, znajdziesz słabe punkty w swojej firmie i je wyeliminujesz.
Ustalisz, jaki pułap będzie optymalny, co przełoży się na wzrost zainteresowania usługami i produktami, a poznanie skutecznych strategii na wygenerowanie nowych źródeł przychodu i tworzenie produktów cyfrowych pozwoli Ci ustabilizować swoje przychody. Pozbycie się luk w działaniu biznesu przełożą się na podniesienie Twoich zarobków. Dzięki temu znajdziesz więcej możliwości rozwoju firmy, co umożliwi Ci dalsze pomnażanie swoich zysków.

Kto za tym stoi?

EWA GADOMSKA 

Jestem mentorką biznesów, która zawodowo buduje dochodowe firmy, nie tylko swoje, ale też swoich klientów. Swoją pierwszą firmę założyłam kiedy miała 19 lat i od tamtego czasu rozwijam biznesy w różnych branżach, głównie usługowych. Stworzyłam bestsellerowy program Dochodowa Firma w 5 tygodni, przez który przeszło już ponad 3000 uczestników.

Agata Sleniawska
Agata Sleniawska@typowahrowa
Czytaj więcej
Dochodowa firma, to najlepsze miejsce dla biznesowego przedszkolaka jakim byłam rozpoczynając mentoring. Dziś mogę spokojnie napisać, że weszłam z podniesioną głową w fazę podstawówki, a nawet i dalej. start dochodowej firmy pokrywał się z totalnymi zmianami w moim życiu. Przeprowadzka z Poznania do Warszawy, inna praca na etacie, która pozwala mi popołudniami zająć się wreszcie moją firmą. Nie wiedziałam tylko od czego zacząć. Wtedy moja koleżanka Baśka połączyła mnie z Ewą i... machina ruszyła. Wyczekiwałam poniedziałku i środy, aby chłonąć ten ogrom wiedzy, jaki zapewnia Ewa. To jest niesamowite, jaką dawkę wiedzy, mocy i energii daje ta kobieta. Wśród uczestników poznałam bardzo ciekawe postacie. Różne osobowości, inne branże i poziomy biznesowego zaangażowania. Jedni byli jeszcze przed założeniem firmy, inni tak jak ja mający firmę i coś tam robiący, a jeszcze inni już zaawansowanie działający. Nieważne na jakim poziomie byli uczestnicy, każdy był tak samo zaangażowany i wychodził z efektem wow. Dla mnie to najlepiej spędzony czas od bardzo dawna i najlepiej poprowadzone warsztaty. Zastrzyk pozytywnej energii w połączeniu z wiedzą do tego masa przydatnych ćwiczeń i materiałów. Nie ma szans, że z takim startem coś pójdzie nie tak. Polecam każdemu, kto chce poznać lub zagłębić swoją wiedzę w temacie prowadzenia własnej firmy. Lepszego warsztatu nie mogłam sobie wyobrazić.
Agnieszka Piechna
Agnieszka Piechna@przerwanafrancuski
Czytaj więcej
Świetny, kompleksowy program, dzięki któremu łatwiej jest spojrzeć na swój biznes inaczej lub - jeśli jesteśmy jeszcze przed startem - przemyśleć pewne kwestie, żeby wystartować z lepszej pozycji i uniknąć pewnych błędów. Do tego sesje Q&A oraz burze mózgów, gdzie można podyskutować o pomysłach. No i konsultacje, gdzie Ewa rozdaje dodatkowe kopy motywacyjne. Warto!
Kamila Pólkowska
Kamila Pólkowska@kamila.polkowska
Czytaj więcej
Przez cały czas trwania programu towarzyszyła mi głównie jedna myśl "jakim cudem taka ilość wiedzy sprzedawana jest za taką cenę?!". Początkowo może wydawać się spora, ale w rzeczywistości... każda złotówka jest dobrze zainwestowana! To nie jest po prostu program mentoringowy. W rzeczywistości dochodowa firma to dostęp do eksluzywnej społeczności i wykładów. Burze mózgów, wspólne spotkania, live'y, karty pracy - to wszystko dodatkowa wartość całego programu. Nie wspomnę o samej Ewie, której po prostu dobrze się słucha i z którą chce się "przebywać". 2021 rok dopiero się zaczął, a ja już wiem, że to była najlepsza inwestycja tego roku. W dodatku... zwróciła mi się już w drugim tygodniu programu. Jeżeli ktoś jeszcze się waha, to myślę, że to jest najlepszy argument, że... warto :)!
Maja Strzelecka
Maja Strzelecka@contant_lady
Czytaj więcej
Dzięki Ewie i "Dochodowej Firmie" w ciągu miesiąca ruszyłam coś, czego nie potrafiłam ruszyć samodzielnie przez cały rok! Jaki jest efekt 5 tygodni w programie? Mój własny sklep online i pierwszy produkt. W planach kolejne. Bez "Dochodowej firmy" by to się nie udało <3 Nauczyłam się jak działać w biznesie i jak zarabiać - wcześniej robiłam wszystko "na czuja". Brałam w swoim życiu udział w wielu kursach, szkoleniach i programach... Ale żaden nigdy nie dał mi tylu podstaw do działania tak, jak "Dochodowa firma"! Ewa jest matką mojego sukcesu. Powinnam płacić jej prowizję od sprzedaży moich produktów, bo bez niej one by nie powstały!
Olga Niedźwiecka
Olga Niedźwiecka
Czytaj więcej
Dochodowa firma w 5 tygodni to przede wszystkim bardzo przemyślane narzędzie. Zagadnienia skomponowane są tak żeby pasowały właściwie do każdej branży i etapów na jakich jesteśmy - czy to dopiero szukanie pomysłu, czy usprawnienie istniejącego już biznesu. Na każdym z kroków mamy wsparcie i wiedzę Ewy ale też innych uczestników, co daje niesamowitą szansę przetestować i omówić swoje pomysły w szerszym gronie. Jeśli myślisz o swoim biznesie, chcesz zwiększyć dochody w swojej firmie albo marzysz o karierze managera to jest to obowiązkowa pozycja Twojej edukacji.
Poprzedni
Następny